Trička do klimatizovaných prostor

Čemu dáváte předost vy ?

S létem přicházejí vysoké teploty, které nám v zaměstnání, ale i doma pěkně přitápí. Horké dny bez zapnuté klimatizace si řada z nás už ani neumí představit. Náš uživatelský komfort klimatizovaného prostředí záleží na nastavení klimatizace. Jak se ale zachovat, když se ocitneme v místnosti, kde někteří preferují teplo a jiní dávají přednost chladu?

Často se také stává, že jsme vystaveni proudu chladného vzduchu, což nebývá příjemné. Jednou z možností je zvolit vhodné oblečení. Každé ráno stojíme před otázkou CO NA SEBE? “NĚCO” v čem nám nebude venku teplo a v práci zima.

A jak to vypadá v praxi ?

Naši zákazníci jsou praktičtí lidé, kteří dávají přednost jednoduchosti. Proto nejvíce oceňují vyšší gramáž a pohodlnost našich materiálů, díky kterým nemusí vrstvit oděv z důvodu teplotního diskomfortu. Správně zvolené tričko je základ. Naše trička také oceníte pokud často střídáte klimatizované a neklimatizované prostory. Rozdílné teploty těchto prostor se Vám nebudou zdát tak nepříjemné a i vaše záda vám poděkují. Vzhledem k použitému materiálu a střihu jsou praktická a elegantní, vhodná do kanceláří, nákupních centrech, ale i na běžné nošení.

SPECIÁLNÍ TRIČKA DO CHLADNÉHO PROSTŘEDÍ

Kategorie: Muž
Velikost: S/M | M/L | L/XL
Gramáž: 265 g/m2
Barva: Bílá, černá
Výroba: Od objednání do 14 dnů u zákazníka
Kategorie: Ženy
Velikost: One-size
Modal gramáž: 265 g/m2
Barva: Bílá, černá
Výroba: Od objednání do 14 dnů u zákazníka

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů